Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności » Ok, zamykam

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

Firma ASPI istnieje od 1995 r. od początku zajmując się działalnością na rynku reklamowym i poligraficznym. Od ponad dwudziestu lat zdobywamy więc cenne doświadczenie w szeroko pojętej branży reklamowej. Obecnie zespół naszej firmy tworzy kilkanaście kreatywnych osób, które zapewnią Państwu kompleksową, w pełni profesjonalną obsługę i doradztwo, począwszy od etapu projektowania, przez dobór materiałów, po końcową realizację. 

 

Od wielu lat współpracujemy z firmami produkcyjnymi, budowlanymi, usługowymi i handlowymi zarówno z naszego regionu, jak i terenu całego kraju. Jesteśmy sponsorami PGE SKRA BEŁCHATÓW, klubu sportowego należącego do europejskiej czołówki siatkarskiej, jesteśmy także oficjalnym partnerem klubu piłkarskiego GKS BEŁCHATÓW.

   

Wieloletnie doświadczenie i bogata wiedza z zakresu tworzyw sztucznych pozwoliła nam kilka lat temu na stworzenie w ramach firmy ASPI oddzielnego działu MAGAPLEX zajmującego się sprzedażą płyt, rur i prętów z tworzyw sztucznych, profili aluminiowych, folii ozdobnych, statycznych i wielu innych artykułów.

 

Zapraszamy także do naszego sklepu internetowego aspi24.pl, w którym znajdują się zarówno produkty z branży reklamowo-poligraficznej, jak i artykuły z działu MAGAPLEX.

 

Zapraszamy do współpracy !
 

Copyright magaplex - Wszystkie prawa zastrzeżone