Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności » Ok, zamykam

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

Cięcie płyt frezarką, laserem, piłą

 

Cięcie frezarką

Frezowanie i wycinanie za pomocą plotera frezującego to często stosowana technologia w firmach reklamowych, stolarskich i wielu innych. Plotery frezujące to stołowe maszyny do cięcia, grawerowania oraz trójwymiarowej obróbki materialów takich jak: pleksi, pcv, poliwęglan, polipropylen, drewno, płyty MDF, dibond, a także metali miękkich (aluminium, mosiądz, miedź). Narzędziem tnącym jest obracający się z dużą prędkością frez.

 

Używany przez nas ploter frezujący Mcut 1520 firmy Coner jest niezwykle precyzyjny, a nasza wiedza i doświadczenie pozwalają na realizację najbardziej skomplikowanych zleceń. Oferujemy zarówno wycinanie dowolnych kształtów i precyzyjne grawerowanie w płytach z tworzyw sztucznych, drewnopochodnych i metalowych.

 

Cięcie laserem

Cięcie laserowe umożliwia wykonanie bardzo precyzyjnych, zarówno prostych, jak i skomplikowanych, finezyjnych elementów, które nie wymagają dalszej obróbki. Technika laserowa charakteryzuje się wysoką jakością cięcia oraz dużą szybkością, umożliwia cięcie m.in. takich materiałów jak: pleksi, sklejka, skóra, karton, papier, laminaty grawerskie.

 

Posiadane przez nas urządzenia laserowe oraz wieloletnie doświadczenie w ich obsłudze gwarantują wysoką jakość wykonywanych usług przy jednoczesnym zachowaniu krótkich terminów i konkurencyjnych cen.

 

Cięcie piłą tarczową

Proste kształty formatek z tworzyw sztucznych wycinamy przy pomocy piły tarczowej.

 

 

Nasi pracownicy chętnie służą pomocą i fachową poradą związaną z usługą cięcia materiałów.

 

 

Copyright magaplex - Wszystkie prawa zastrzeżone