Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności » Ok, zamykam

Folie magnetyczne


Folia magnetyczna "Magnaflex" jest atrakcyjnym nośnikiem reklamy i informacji wizualnej. Folię wraz z naniesioną reklamą lub tekstem "przyklejamy" na podłożu metalowym (najczęściej element samochodu, np. drzwi), a ponieważ materiałem przytwierdzającym jest cienka warstwa magnetyczna, folię w każdej chwili można "odkleić", bez szkody dla podłoża (także lakierowanego). Taka reklama jest szczególnie chętnie stosowana przez przedsiębiorstwa taksówkarskie, może też służyć jako forma tymczasowej zamiany prywatnego samochodu na samochód firmowy i odwrotnie.


Przy wykonywaniu dłuższych serii zaleca się wstępne przetestowanie użytego materiału. Siła z jaką folia "Magnaflex" trzyma się podłoża zależy zarówno od grubości folii, jak i od grubości i ilości warstw lakieru na metalowych częściach, na które nakładamy folię magnetyczną. Zaleca się również zaokrąglenie rogów, co wydatnie zwiększy odporność narożników na trwałe zaginanie oraz poprawi przyleganie folii. Folia dostępna jest w roli o szerokości 61 cm.

 

Copyright magaplex - Wszystkie prawa zastrzeżone