Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności » Ok, zamykam

Folie statyczne


Folie Linea Fix Static to nowoczesne folie statyczne (elektrostatyczne) do zastosowania wewnątrz pomieszczeń, do wszystkich powierzchni szklanych i lustrzanych. Folie mają zastosowanie wszędzie tam, gdzie potrzebna jest odrobina dyskrecji i intymności, także jako element dekoracyjny, podnosząc w ten sposób standard pomieszczeń i zapewniając im nowoczesny wygląd. Folia idealnie nadaje się do dekoracji okien, szklanych drzwi i przepierzeń zarówno w pomieszczeniach mieszkalnych, jak i biurowych, gabinetach lekarskich, salonach kosmetycznych, do dekoracji szyb w kabinach natryskowych czy szklanych elementów mebli.

 

Folia nie zawiera kleju, przylega do powierzchni statycznie, dzięki temu jest łatwa w montażu i nie wymaga w tym względzie żadnego doświadczenia; może być stosowana wielokrotnie. Przy zakupie folii dołączamy ulotkę z instrukcją montażu.


W ofercie posiadamy także folie statyczne, które chronią przed słońcem i promieniowaniem UV, a także typu "lustro weneckie".

 

 

Poniżej przedstawiamy przykładowe wzory i wizualizacje.


  

 

Więcej wzorów w katalogu:  

Istnieje możliwość zakupu folii poprzez 

 

 

Copyright magaplex - Wszystkie prawa zastrzeżone