Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności » Ok, zamykam

Aluminiowe płyty kompozytowe (warstwowe, dibond, tubond, aludecor)

 

Są to płyty warstwowe, składające się z dwóch blach aluminiowych o grubości 0,2 lub 0,3 mm przedzielonych warstwą polietylenu. Materiał charakteryzuje się doskonale gładką powierzchnią, dużą sztywnością oraz stosunkowo niską wagą w stosunku do grubości płyty. Aluminiowe płyty kompozytowe są bardzo trwałe, odporne na warunki atmosferyczne, znakomite zarówno do produkcji tablic jak i konstrukcji przestrzennych. Łatwo poddają się obróbce: wycinanie mechaniczne, gięcie, wyklejanie, sitodruk. Płyty można wykorzystać przy konstruowaniu stoisk wystawowych, stojaków reklamowych, aranżacji wnętrz sklepowych, jako podkład reklamowy lub przy produkcji wszelkiego rodzaju gadżetów reklamowych. Dostępne grubości: 2 mm, 3 mm, 4 mm.

  

  Płyty tniemy na dowolny wymiar. Na życzenie Klienta dostarczamy towar transportem własnym lub przy pomocy firmy kurierskiej w dowolne miejsce w Polsce.

 

    

Copyright magaplex - Wszystkie prawa zastrzeżone